wtorek, 26 grudnia 2017

Prywatne wymianki!

Nadszedł czas, by pochwalić się Wam ostatnimi w tym roku prywatnymi wymiankami, w jakich brałam udział. Bardzo lubię się wymieniać. Dzięki temu mogę mieć u siebie niepowtarzalne rzeczy, a innymi jedynymi w swoim rodzaju obdarować moich bliskich,. Co więcej wymianki nie w ciemno, a dokładnie ustalone są zawsze bardzo udane. W końcu takie wyminki są szyte na miarę ;)
Wszystkich tych wymianek dokonałam z członkami grupy na fb Wymianki ręcznych robótek.

Po raz kolejny wymieniłam się z pewną Agą. Za bukiet moich tulipanów otrzymałam pięknego szydełkowego jednorożca, którego dałam mojej bratanicy. Gratis dostałam 2 szydełkowe kwiatki.
Od Alicji prowadzącej Aliszka Art otrzymałam ślicznego anioła, który był częścią prezentu gwiazdkowego dla mamy. Ja z kolei dla Alicji uszyłam średnią kosmetyczkę.
Od Alicji autorki Pracowni Zielononogiej w zamian za torbę hobo i poszewki na poduszki otrzymałam 2 liściaste ceramiczne patery i gratis małą ceramiczną podstawkę. Patery już w momencie rozmów o wymiance były zaplanowane jako giwazdkowe upominki. 
Taki piękny, bardzo ciepły lisi komplet otrzymałam od Magdy prowadzącej blog W pokoju na poddaszu. Z kolei ona stała się właścicielką jednej z moich toreb.
Ostatni wymianka też była przeze mnie podjęta z myślą o świątecznych upominkach - jednym dla taty, a drugim dla znajomej. Oboje lubią piwko i dzięki Renacie prowadzącej Prosto z serca- Decupage i Rękodzieło Renaty mogłam im podarować piekne i spersonalizowane nosidła na piwko, w których ostatecznie stanęły szklane pełne butelki. Gratis dostałam śliczni wykonane świąteczne pudełeczko. Wzamian uszyłam dla renaty komplet na kanapę - narzutę i poduszki z minky.
Dziewczyny raz jeszcze bardzo dziękuję za piękne i udane wymianki! Mam nadzieję, że w 2018 r. też będę miała wysyp takich cudeniek :)

7 komentarzy:

 1. Jakie cuda! Super :-)
  Nie ma to jak udana wymianka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie dzieła, dzięki dziewczynom stworzyłaś fantastyczne prezenty dla najbliższych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakochałam się w paterach! <3 lisi komplet też boski...

  OdpowiedzUsuń
 4. wymianki z Tobą to sama przyjemność <3 :)

  OdpowiedzUsuń