piątek, 1 grudnia 2017

Pufo-poduszka XL

Tą sporej wielkości poducha, którą można spokojnie nazwać też pufą uszyłam dla znajomej. Wszystko zgodnie z jej preferencjami. Poduszka ta ma pełnić 2 funkcje - pufa pod nogi i leżanka dla psa, który lubi kłaść się na stopach właściciela. Dzięki niej, zarówno psiakowi, jak i jego właścicielowi będzie ciepło i wygodnie :)
Poduszka ma ok 80x50 cm i ok 15 cm wysokości. Uszyta jest z miękkiego minky i materiału typu home decor. W środku znajduje się wypełnienie z tzw. kulki sylikonowej, którą wypełnia wszystkie poduszki, maskotki, zabawki, itp.
Poszewkę można prać w pralce. Razem z wypełnieniem cała poducha do pralki się nie zmieści. Dlatego w poszewce znajduje się zamek. Dzięki niemu można wyciągnąć wypełnienie, przesypać je na czas prania do jakiegoś worka i spokojnie wyprać poszewkę. Takie proste rozwiązanie bardzo ułatwi pranie i z poduszką nie trzeba będzie chodzi do pralni.

7 komentarzy:

  1. Rewelacyjna pufuszka :D Bardzo mi się podoba :) Masz super pomysły Agniesiu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapitalna, duży plus za możliwość prania :)

    OdpowiedzUsuń
  3. świetna :D w Milidruciarni sa takie wkłady do puff i poduszek różnej wielkości takie gąbkowe :) to już w ogóle ułatwiałoby pranie ^_^ a Twój pomysł tez dobry choć mi cgyba by sie nie chciało bawić w przesypywanie :P

    OdpowiedzUsuń