poniedziałek, 11 września 2017

"Podaj dalej" 2017 nr 2 - paczki wysłane

Jako, że w szyciu mam na razie luźniejszy okres, to z uszyciem gadżetów do moich paczek w ramach ostatniej zabawy "Podaj dalej" nie czekałam zbyt długo. Wiem, że paczki są już u 2 dziewczyn, które się zgłosiły do kontynuowania zabawy, więc spokojnie mogę pokazać Wam, co dla nich przygotowałam.
Chciałam, żeby w paczce znalazło się coś praktycznego i coś dekoracyjnego. Postawiałam na kosmetyczki i tulipany. Do każdej paczki włożyłam też coś słodkiego i coś do zaparzania ;)

Zestaw w zygzaki poleciał do Oli prowadzącej blog Lexie's Art. Ola lubi kolory takie jak czarny, szary i turkusowy. Z tego powodu zestaw ten ma taką kolorystykę.
Z kolei drugi zestaw powędrował do Magdy prowadzącej blog W pokoju na poddaszu (to od niej ja otrzymałam ostatnie upominki w ramach tej zabawy). Wiem, że Magda lubi kocie gadżety, dlatego uszyłam dla niej kosmetyczkę z kociej bawełny. Do tego dołożyłam 3 tulipany w zygzaki.
Pewnie jeszcze nie raz zapiszę się do tego typu zabawy :)

8 komentarzy:

 1. O tak! Takie cuda już u mnie! I dotarły w dzień moich urodzin :-)
  Bardzo dziękuję! Wszystko jest piękne i jeszcze się nie nacieszyłam do końca niespodzianką ;-) Jak tylko ogarnę początek roku szkolnego pochwalę się wszystkim i puszczę dalej zabawę u siebie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka cudowna jest ta kosmetyczka w kociaki! I do tego te tulipanki, no piękne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zestawy są prześliczne:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje kosmetyczki są najlepsze - sama mam i uwielbiam! Tulipany też są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczności,szczególnie ta "miaucząca" mnie urzekła : )

  OdpowiedzUsuń
 6. moja moja :D jest swietna ^_^ dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń