poniedziałek, 9 października 2017

Rożek niemowlęcy - czerwone minky i jamniki

Czasami zdarza się tak, że dzwonią do mnie znajomi prosząc o pilne uszycie czegoś na prezent dla bliskich im osób. Staram się sprostać  wyzwaniu. Dobrze, że znam sklepy, gdzie po zamówieniu materiału mam bardzo szybko przesyłkę u sienie. 
Niedawno zadzwoniła do mnie znajoma prosząc o uszycie w ciągu kilku dni czegoś dla niemowlaka Kazika - prezent w ramach niespodziewanego baby shower. 
Szyłam już dla tego małego kocyk w hipopotamy. Początkowo planowane było coś do kompletu. Jednak ostatecznie prezent został wybrany pod potrzeby mamy Kazika - rożek niemowlęcy. Materiały na niego były zupełnie inne niż w przypadku kocyka - czerwone minky i bawełnę w jamniki - miało być wesoło i jest :)
Rożek, podobnie jak ten pierwszy uszyty przeze mnie, jest dwustronny. Spokojnie można układać go zgodnie z upodobaniem.
Wiązanie rożka ułatwiają szlufki do przeprowadzania dłuższego paska, które naszyłam zarówno po stornie minky, jak i po stronie bawełny.

6 komentarzy:

  1. Zazdroszczę umiejętności szycia, w tej dziedzinie jestem bardzo o(d)porna;-) Piękny rożek, słodki ten jamnikowy wzorek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękny i wspaniały prezent, robi wrażenie i zachwyca a ja mam ochotę się w niego wtulić - tak, wiem, że to dla dzieci :D Bardzo podobają mi się jamniczki, są urocze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowny i cieplutki :), w takim każde dziecko może czuć się bezpiecznie :)

    OdpowiedzUsuń