środa, 14 marca 2018

Sensoryczne zabawki

W ostatnim czasie zaroiło się u mnie od sensorycznych zabawek dla maluszków. Wśród nich prym wiodły grzechoczące i szeleszczące kostki z dużą ilością przeróżnych tasiemek idealnych do zabawy i ćwiczenia małych dłoni. 

Tak wyglądają lisie kostki - jedna w kolorystyce typowej dla dziewczynki, druga to unisex, który trafił do pewnego chłopca.
Kostka z konikami na biegunach. I tu można się domyśleć, że jest to kostka dla dziewczynki. Bawełnę i minky dopasowałam idealnie do kolorów koników.
Kolejna uniwersalna kostka, która świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku upominku dla chłopca oraz dla dziewczynki. Tym razem w roli głównej bawełna w kotki.
A na koniec kostka, która nie ma 2 identycznych ścianek. Każda z nich jest totalnie różna. Dodatkowo do kostki tej po praz pierwszy dołożyłam gryzak. Także ta ostatnia kostka zyskuje jeszcze jedną funkcję.

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie wyglądają Twoje kostki i mają wielką przewagę nad tymi z fabryki, że są indywidualne. Jest tu takie bogactwo i różnorodność materiałów i wstążek, że zastanawia mnie jedna rzecz. Gdzie przechowujesz te wszystkie swoje tkaniny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) No musze przyznać, że z materiałami to się ledwo mieszczę i nie mogę się doczekać swojej pracowni, w której może zacznę szyć pod koniec roku :)

   Usuń
 2. Piękne kostki, każda jedna jest śliczna i wyglądają na bardzo mięciutkie i przyjemne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tak, tak, to pluszowe mięciutkie kostki :)

   Usuń
 3. Świetne są. :D Muszą sprawiać dużo frajdy dzieciakom. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacyjne, dzieciaki na pewno będą zadowolone

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne:) Kolorki i wzorki rewelacyjne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne są, bardzo fajna i rozwijająca zabawka dla maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rany ile tu różnorodnych materiałów i tasiemek!!!

  OdpowiedzUsuń