poniedziałek, 9 maja 2016

Spersonalizowana filcowa torba

Nigdy nie spodziewałam się tak ogromnego zainteresowania moimi torbami! Cieszy mnie ono bardzo. Jednocześnie pomysły zamawiających na to, co ma znaleźć się na torbie niejednokrotnie mnie zaskakują. Tym razem padło pytanie: "Możesz uszyć mi torbę z literami M,A,K w ramkach z zawieszkami w formie serduszek? Nie mam zdjęcia, ale z pewnością wiesz, o co mi chodzi". Pierwsze, co mi do głowy przyszło to to, co widzicie na zdjęciach :) Moja wizja tego została przeniesiona na ambitną paintową grafikę przez bardzo zdolną osobę i przesłane do akceptacji. Trafione! Nie pozostało mi nic innego jak zrealizować zamówienie na bardzo indywidualną torbę z inicjałami bliskich sobie osób. 
Litery i serca wycięłam z cienkiego filcu i naszyłam na torbę. Z kolei ramki i sznurki od sercowych zawieszek są wyszyłam gęstym zygzakiem.
Jak widać każdy może mieć własną oryginalną i niepowtarzalną torbę. Wystarczy fajny pomysł i realizacja albo znalezienie kogoś, kto pomysł ten zrealizuje ;)

9 komentarzy:

 1. Fajny pomysł i świetnie przeniosłaś go na torbę, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysl i do tego Pieknie wyszla Ci ta Torba :)) Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialna torba! Jak każda zresztą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie masz sie co dziwić :) Twoje toroby sa super :) sama bym taką przygarnęła chętnie :) a interpretacja pomysłu z literkami wyglada świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejna piękna torba:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kapitalna !!! Pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo oryginalna torba ,literki szyłaś tylko zygzakiem (satynowy ścieg)?

  OdpowiedzUsuń