sobota, 7 maja 2016

Prywatna wyminka z "Doni dekupażowe love"

Na facebook jest bardzo fajna grupa wymiankowa "Wymianki ręcznych robótek". Tam  wymienia się ze sobą wiele zdolnych osób. Ja nie szyję rzeczy na zapas, więc nie miałam nic konkretnego do zaproponowania. Napisałam post, że chętnie wymienię się na rzeczy, które mnie interesują, a w zamian mogę uszyć coś na życzenie.
Jedną z pierwszych osób, które zareagowały była Donata prowadząca profil Doni dekupażowe love.
To moja kolejna wymianka na bogato :)
Od Doni dostałam to, co chciałam plus tematyczny gratis. Dostałam piękny folkowy chustecznik oraz chustecznik w róże i i deseczkę w słoneczniki, o które poprosiłam z myślą o mamie. Do tego doszła jeszcze piękna deseczka do powieszenia z tematem krawiecki.
Ja Donacie zgodnie z jej życzeniem uszyłam torbę filcową z Pyzą Łowicką, o której już pisałam oraz gratis bukiet 7 tulipanów w kolorystyce pasującej do kolorów jej salonu. 
Prawda, że to moja kolejna udana wymianka? Jeżeli chcecie się ze mną na coś wymienić - piszcie :) A jeżeli szukacie pięknych i starannie wykonanych dekupagowych gadżetów, to polecam pytać o nie u Donaty. Ona z dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły spełnia życzenia innych :)

4 komentarze:

 1. Piękne prezenciki sobie zrobiłyście:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty to lubisz się wymiankować! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kolejna wspaniała wymianka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam jakoś specjalnie za dekupażem, chociaż sama coś zmaluję - ale muszę przyznać, że te chusteczniki i deseczki wyglądają niesamowicie! Bardzo profesjonalnie, szczególnie podoba mi się chustecznik z różami :)

  Za to z Twojej strony - podziwiam Twoje torby! Dla mnie to czarna magia, a można wyczarować przepiękne wzory :) a takie szyte tulipany marzą mi się od dawna... byłabyś może kiedyś chętna na wymiankę? :)

  OdpowiedzUsuń