Etykiety

poniedziałek, 19 września 2016

Dwie duże nerki pewnej Evki

Nie sądziłam, że moje nerki cieszyć się będą takim powodzeniem, i że tyle ich uszyję w ciągu kilku letnich miesięcy. Kilka z nich trafiło, albo zaraz trafi do moich znajomych.
Pewna Evka już otrzymała swoje 2 uszyte na zamówienie.
Obie nerki miały być większe niż ta moja, bo Ewa należy do osób, które zawsze lubią nosić przy sobie wiele "niezbędnych" rzeczy ;) Uszyłam je wiec z innego wykroju/ów niż wszystkie poprzednie.

Pierwsza z nich to nerka z alcantary. Na życzenie połączyłam grafitową tkaninę z tą w kolorze granatowym. Do tego dodałam złoty zamek na granatowej taśmie i 2 frędzel.
Ta nerka powstała z oryginalnego wykroju w oryginalnych wymiarach jakie znalazłam. Okazało się, że wyszła na prawdę bardzo duża i mieści w sobie o wiele więcej niż moja.
W środku nerka tam ma podszewkę z jednym z ulubionych motywów Evki  - z różyczkami!
Druga nerka, to nerka uszyta z pięknej wodoodpornej bawełny w róże. Powstała ona w oparciu o zmodyfikowany - nieco zmniejszony - wykrój, na podstawie którego uszyłam pierwszą nerkę. Chciałam, żeby była nieco mniejsza i delikatniejsza. Wyszła nerka pojemna, ale nieco mniejsza od poprzedniej.
Do nerki dodałam podszewkę z fioletowej bawełny w kropeczki i fioletowy zamek.
I tak to jest, że niektórzy lubią niewielkie nerki, do których zmieszczą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, inni chcą trochę większe, a jeszcze inni na prawdę pojemne. Ja mam już 3 wersje wielkościowe nerek - każdym wymaganiom zamawiających postaram się sprostać ;)

12 komentarzy:

 1. Świetne :) Ta w róże to moja faworytka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie nosiłam nerek, ale na te Twoje ślicznotki może bym się skusiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejne śliczne nerki:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajowe i bardzo funkcjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię nerki, wyglądają na wygodne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Boskie nerki t ciemna bardzo w moim stylu;)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna :) moja wczoraj wróćiła z urlopu na malcie ;) i sprawdziła się świetnie :)

  OdpowiedzUsuń