Etykiety

sobota, 15 października 2016

Kosmetyczki jakich jeszcze nie było!

Dziś przychodzę do Was z kolejnymi kosmetyczkami w nowych wydaniach (zarówno kolorystycznych i graficznych, jak i wielkościowych):

1. Urocza kosmetyczka w zabawne świnki. Spokojnie pomieści najpotrzebniejszy rzeczy zabrane ze sobą na weekendowy wypad z jednym lub dwoma noclegami.
2. Kosmetyczka w pozytywne misie. Intensywnie żółta z jasno turkusowym, a wg innych miętowym wnętrzem. Ma wymiary ok 23 na 18 cm i zmieści się w każdej większej torbie - może więc służyć jako kosmetyczka codzienna.
Kosmetyczka z dobrze Wam już znanym łowickim motywem, ale w nowym granatowym wydaniu. Wersja kwadratowa, płaska, ok 18 x 18 cm. Idealna do torebki.
A na koniec zestaw kosmetyczek w egzotyczne ptactwo. To kosmetyczki w rozmiarze L i XL. Obie z szerokim dnem. Ta w rozmiarze L ma ok 23 cm szerokości i 22 cm wysokości oraz dno o szerokości ok. 6 cm. Jest wiec standardową większą kosmetyczką. Z kolei da XL powstała na specjalne zamówienie. Wymogi były takie, żeby zmieściła suszarkę i lakier do włosów. Uszyłam więc kosmetyczkę o szerokości na górze ok 32 cm, wysokości ok 28 cm i dno o szerokości ok 12 cm.
Jak widzicie, każdy może znaleźć u mnie coś dla siebie :)

15 komentarzy:

 1. Śliczne wszystkie, a rozbrykane świnki są najfajniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację...dla każdego coś miłego :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zestaw idealny. Ja zawsze mam przy sobie kosmetyczkę z najpotrzebniejszymi skarbami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O mamo jakie cudne! Świnki najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się napatrzyć:) Wszystkie piękne, ale w świnki u mnie wygrywa:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie się najbardziej podoba ta łowicka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie cudeńka :) nie umiem zdecydować, która podoba mi się najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. chyba wiem do kogo się zgłoszę uszyć coś ,,co ja nie potrafię:)
  zdolniacha z Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy istnieje możliwość kupna takiej kosmetyczki w świnki, bądź w jakiś własny wzór? Jak można się z Panią kontaktować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zainteresowania :) Oczywiście mogę uszyć kosmetyczkę na zamówienie. Materiały można wybrać. Proszę o kontakt na maila: agnieszka.szwajkowska@gmail.com lub przez fb https://www.facebook.com/niezchin

   Usuń