poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Kostki sensorki "DLA NIEJ"


Coraz więcej osób prosi mnie o uszycie kostki sensorki. No to szyję. Szycie ich to dla mnie wielka przyjemność. Nie ma dwóch identycznych. 

Powyżej przedstawiam Wam nowy wzór kostek dla dziewczynek. A o tym, że jest to wzór dla dziewczynek decyduje fakt, że nie ma pary jeży bez różowych elementów przynajmniej u jednego z nich. Dodatkowo, to co jest nowością, to zastosowanie minky w kolorze jasnej pistacji. Ten kolor jednak może też znaleźć się w kostkach dla chłopców.
Nowością jest też to, że kostka ta ma więcej tasiemek niż inne, które do tej pory uszyłam. 

Powędrowała ona do małej Oleńki, która jest córką mojego byłego współlokatora z czasów studenckich. Pojawiła się na świecie pierwszego dnia wiosny i ta fajna nowina zmotywowała mnie do uszycia tej kostki i wysłani jako prezentu od ciotki Rudej :)

A tak wygląda mała Oleńka z kostką:

Wracając do kostek, to wzór sówek przyjął się niesamowicie szczególnie wśród kostek przeznaczonych dla dziewczynek. 
Do tego dobieram dziewczęce kolory minky (róż tradycyjny i pastelowy bądź jasną pistację). No i oczywiście nie zapominam o dziewczęcych kolorach bawełny na pozostałe 2 boki. Ze słodkością i różowością nie należy jednak przesadzać. Tasiemki więc są różnokolorowe ;)

A co powiecie o kostce z innymi niż sowy ptakami? Oto urocza kostka w spokojnych barwach dla maleńkiej Oli, która pojawiła się w naszej rodzinie jako wcześniaczek kilka tygodni temu. W roli głównej na tej kostce śpiewające ptaszki. Ta kostka jest już na Śląsku. Nie z Chin rozprzestrzenia się po kraju! 

A tak w ogóle, to jak widzicie po ilości kostek, jakie szyję, to coraz więcej dzieci wokół mnie jest do obdarowywania. Jest więc dla kogo szyć :)

2 komentarze:

  1. Super są te kostki :) Jeżyki są ciekawe, sówki urocze, a ptaszki oryginalne :) Widzę, że dużo szyjesz. Chętnie będę tu zaglądać. Pozdrawiam cieplutko, Ewelina

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) Szyję głównie w weekendy i wcale nie aż tak dużo. Trochę się po prostu nazbierało gadżetów do opisania w postach i tak to wgląda, jakbym dużo szyła :)

    OdpowiedzUsuń